Osman Yılmaz Mah. Kızılay Cd No:41/C Gebze Kocaeli 0 262 644 9027 - 0 546 768 9783
» Teknik Bilgiler
» Windows Çözümleri» Terimler & Bilgiler» PHP Hakkında» MYSQL» Linux Güvenlik» JQUERY» Javascript» İnternet & Ağ» Diğer Bilgiler» Bilgisayar Hakkında» Arama Motorları
****

» Bilgisayar teknik servisi ve danışmanlık hizmetleri » Bilgisayar sistemlerinde Güvenlik ve Güvenilirlik» Bilgisayarınızdaki sorunlar canınızı sıkıyorsa bu fiyatları kaçırmayın. Periyodik bakım sayesinde bilgisayarınızın ömrünü uzatabileceğinizi unutmayın. » Virüslerden korunma yolları nelerdir?» İnternet, her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmaktadır. İnternet siteleri en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracıdır. Firmanın tanıtımının o firmaya getiri sağlayacağı muhakkaktır. Tanıtılamayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı herkes tarafından bilinmektedir. » Network Yönetim Sistemi » Güvenlik Danışmanlığı Hizmetleri» Anahtar Sözcükleri Tıklatma Başına Ödeme Reklamlarıyla Sınayın » Ev kullanıcısı veya işletmeler için yerinde teknik servis hizmeti, konusunda uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle ve marka bağımsız olarak gerçekleştirilmektedir.» İş Yerinde hizmet periyodik bakım ve acil çağrı olmak üzere 2 şekilde verilmektedir. Periyodik bakımlar ve acil durumlar çerçevesinde teknik servisimiz firmanızı ziyaret edecek, sorunlara yerinde müdahale edecek ve sorununuzu en kısa zamanda çözecektir. Yerinde destek kapsamında anlaşmaya göre periyodik olarak tüm sistemlerinizin genel bakımı yapılacaktır.» Apple, İpad, Notebook, Minibook, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayar Teknik Servisi» Sistem Destek Hizmetleri İşletim sistemi desteği, Microsoft BackOffice desteği, Sunucu üzerinde çalışan üçüncü parti yazılımlar, İstemci üzerinde çalışan üçüncü parti yazılımlar, İletişim ağı (network) sistem desteği, Sistem yazılımları kuruluş hizmetleri,» Ağ kurulumu, yönetimi ve güvenliği, Özel yazılımlar ve paket programlara çözümler, Donanım çözümleri ve danışmanlık hizmeti, Akınsoft çözümleri, Akınsoft Sektörel Program çözümleri, Güvenlik Kamera çözümleri, Web hosting hizmetleri, Web tasarım hizmetleri ve danışmanlık hizmetleridir. Hızlı, kesintisiz, güvenli, hizmet ve destek sunuyoruz.» Sunucu Kurulumu» TTnet Aile Koruma Şifresi» İşletmenizin bütün bilgileri bilgisayarinizda ama verileriniz kayboldu, yada bilgisayariniz hasar gördü. Yanlışlıkla dosyaları sildiniz, hatta format attınız, virüs bulaştı ve disk açmıyor. » Windows 2003/2008 Server Kurulum ve Teknik Destek İşlemleri » İster faaliyet alanınız ya da firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda sıra dışı, ister sonuç odaklı basit ama işlevsel tasarım olsun, ABC Bilgisayar Hizmetleri kurumsal imajınızı en iyi şekilde yansıtan ve ihtiyaçlarınızı en uygun biçimde karşılayan, kullanımı kolay, ziyaretçi dostu siteleri hayata geçiriyor.
Bilgisayarınızdaki sorunlar canınızı sıkıyorsa bu fiyatları kaçırmayın. Periyodik bakım sayesinde bilgisayarınızın ömrünü uzatabileceğinizi unutmayın.
Özellikle son zamanlarda en çok şikayet edilen aşağıdaki sorunlarınız için bizi arayınız.

- Usb flash bellek virüsleri
- Yerel Disk C: vb. disklerinizin tıklama yolu ile açılmaması
- Gizli dosyalarınızın görünmemesi ya da sürekli görünmesi
- Kullanım süresi dolan virüs programları
- Office 2003 - 2007 problemleri
- Bilgisayarınızın yavaş açılıp kapanması
- Bilgisayarınızın yükseltilebilecek ve yükseltilemeyecek parçalarının tespiti
- Windows orjinal ürün avantajı uyarısı
- Msn messenger virüsleri(Bedava kontör vb. zararlı yazılımlar)
- Kasanızın Fanlarının aşırı gürültü yapması
- Bilgisayar açılışında verilen hata mesajları

Bilgisayarınız bize getirilir getirilmez arıza kaydı yapılır, en geç 12 saat sonra arıza, müşteriye bildirilir. Bildirim sırasında arızanızın onarım ve teslim süresi size bildirilir ve bu süre kesinlikle geçilmez.

Arıza tespit ve teknik servis ücretlerimiz "Yerinde" ve "Servis Merkezinde" olmak üzere ikiye ayrılır ve ücretlendirme şöyledir.

HİZMET
TANIMI
SERVİS MERKEZİ ÜCRETİ
YERİNDE SERVİS ÜCRETİ
Arıza Tespit Bilgisayarınızın Arızasının Belirlenmesi
ÜCRETSİZ
ÜCRETSİZ
İşletim Sistemi ve Gerekli Yazılım ve Güncelleştirmelerin Yüklenmesi Biçimlendirme (Format), Sürücü (Driver) ve diğer gerekli yazılımları ve gerekli güncelleştirilmeler ile veri yedekleme işlemini kapsar
30 YTL
40 YTL
İlave Yazılım Yükleme Bilgisayarınızın ihtiyacı dışında özel yazılım yükletilmesi
ÜCRETSİZ**
ÜCRETSİZ**
Donanım Yapılandırması (Upgrade) ve Donanımsal Arızaların Düzeltilmesi Bilgisayarınıza ekletmeyi ya da yükseltmeyi düşündüğünüz donanımları ve mevcut donanımızda oluşan arızanın onarılmasını kapsar
Donanım Maliyeti
+ 6 YTL
Donanım Maliyeti
+ 18 YTL


** İlave yazılım yükleme hizmeti, servis hizmeti isteyen müşterilerimize ücretsizdir, bunun dışında sadece yazılım yüklemek için getirilen bilgisayarlada yazılım başına, yazılım maliyeti + 6 YTL ücret tahsil edilir ve yüklenecek yazılımın lisansı ile ilgili her türlü sorumluluk müşteriye aittir.

    Fiyatlarımıza %18 KDV dahildir.
    Teknik servis ücreti bilgisayarın müşteriye geri tesliminde alınır.
    Yerinde Teknik Servis Hizmeti'nde zaman sınırlaması yoktur. Sorun uzarsa bilgisayar servise götürülür ve arıza çözüldüğünde tekrar geri getirilir.
    Kurumsal ve ev kullanıcısı servis ücretlerimiz aynıdır.
    Kurumsal müşterilerimizin Dönemlik Teknik Servis Bakım Anlaşması ücretlendirmeleri aylık bilgisayar başına 40 YTL dir. Yerinde servis hizmeti verilir ve her türlü bakım ve onarım hizmetini kapsar. Donanım maliyetleri, DVD vb. harcamalar müşteriye aittir. Bakım anlaşmaları 1 aylık ya da daha uzun süreli yapılabilir.
    Dönemlik servis bakım anlaşmalarında bilgisayar sayısı 5+ ise bilgisayar başına %20 +10 ise % 30 indirim yapılır.


Osman Yılmaz Mah. Kızılay Cd No:41/C Gebze Kocaeli 0 262 644 9027 - 0 546 768 9783