Osman Yılmaz Mah. Kızılay Cd No:41/C Gebze Kocaeli 0 262 644 9027 - 0 546 768 9783
» Teknik Bilgiler
» Windows Çözümleri» Terimler & Bilgiler» PHP Hakkında» MYSQL» Linux Güvenlik» JQUERY» Javascript» İnternet & Ağ» Diğer Bilgiler» Bilgisayar Hakkında» Arama Motorları
****

» Bilgisayar teknik servisi ve danışmanlık hizmetleri » Bilgisayar sistemlerinde Güvenlik ve Güvenilirlik» Bilgisayarınızdaki sorunlar canınızı sıkıyorsa bu fiyatları kaçırmayın. Periyodik bakım sayesinde bilgisayarınızın ömrünü uzatabileceğinizi unutmayın. » Virüslerden korunma yolları nelerdir?» İnternet, her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmaktadır. İnternet siteleri en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracıdır. Firmanın tanıtımının o firmaya getiri sağlayacağı muhakkaktır. Tanıtılamayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı herkes tarafından bilinmektedir. » Network Yönetim Sistemi » Güvenlik Danışmanlığı Hizmetleri» Anahtar Sözcükleri Tıklatma Başına Ödeme Reklamlarıyla Sınayın » Ev kullanıcısı veya işletmeler için yerinde teknik servis hizmeti, konusunda uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle ve marka bağımsız olarak gerçekleştirilmektedir.» İş Yerinde hizmet periyodik bakım ve acil çağrı olmak üzere 2 şekilde verilmektedir. Periyodik bakımlar ve acil durumlar çerçevesinde teknik servisimiz firmanızı ziyaret edecek, sorunlara yerinde müdahale edecek ve sorununuzu en kısa zamanda çözecektir. Yerinde destek kapsamında anlaşmaya göre periyodik olarak tüm sistemlerinizin genel bakımı yapılacaktır.» Apple, İpad, Notebook, Minibook, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayar Teknik Servisi» Sistem Destek Hizmetleri İşletim sistemi desteği, Microsoft BackOffice desteği, Sunucu üzerinde çalışan üçüncü parti yazılımlar, İstemci üzerinde çalışan üçüncü parti yazılımlar, İletişim ağı (network) sistem desteği, Sistem yazılımları kuruluş hizmetleri,» Ağ kurulumu, yönetimi ve güvenliği, Özel yazılımlar ve paket programlara çözümler, Donanım çözümleri ve danışmanlık hizmeti, Akınsoft çözümleri, Akınsoft Sektörel Program çözümleri, Güvenlik Kamera çözümleri, Web hosting hizmetleri, Web tasarım hizmetleri ve danışmanlık hizmetleridir. Hızlı, kesintisiz, güvenli, hizmet ve destek sunuyoruz.» Sunucu Kurulumu» TTnet Aile Koruma Şifresi» İşletmenizin bütün bilgileri bilgisayarinizda ama verileriniz kayboldu, yada bilgisayariniz hasar gördü. Yanlışlıkla dosyaları sildiniz, hatta format attınız, virüs bulaştı ve disk açmıyor. » Windows 2003/2008 Server Kurulum ve Teknik Destek İşlemleri » İster faaliyet alanınız ya da firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda sıra dışı, ister sonuç odaklı basit ama işlevsel tasarım olsun, ABC Bilgisayar Hizmetleri kurumsal imajınızı en iyi şekilde yansıtan ve ihtiyaçlarınızı en uygun biçimde karşılayan, kullanımı kolay, ziyaretçi dostu siteleri hayata geçiriyor.
İnternet, her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmaktadır. İnternet siteleri en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracıdır. Firmanın tanıtımının o firmaya getiri sağlayacağı muhakkaktır. Tanıtılamayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı herkes tarafından bilinmektedir.
İnternet, her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmaktadır. İnternet siteleri en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracıdır. Firmanın tanıtımının o firmaya getiri sağlayacağı muhakkaktır. Tanıtılamayan bir hizmet yada bir ürünün  tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı herkes tarafından bilinmektedir.

Ayrıca 26 Aralık 2007'de meclis komisyonunda kabul edilen 1535 maddelik Türk Ticaret Kanun tasarısına göre her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlara,  açıklamalara,  kurul toplantılarının davetine, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına ve paylaşılmasına ayırmak zorundadır.

Firma profiline göre değişik formatta ve kapsamda internet siteleri yapılmaktadır. Biz Univer Ticaret olarak orta ve küçük ölçekli şirketleri çok uygun fiyata internet sitesi sahibi yapıyor ve onlara şık tasarımlı, amaca uygun ve hizmeti hiç aksamayan bir internet sitesi vaat ediyoruz.

Biz sadece site tasarımı hizmeti veriyoruz. Fakat sizi Domain ve Hosting hizmetleriyle de uğraştırmıyor anlaşmalı olduğumuz firma ile gerekli işlemleri yapıyor ve sizi BİR HAFTA içinde site sahibi yapıyoruz.

Sitenin içeriği ile ilgili her türlü bilgi alışverişinde pektaskadir@abcilisim.net adresini kullanıyoruz.

Anlaşmalı olduğumuz şirketten aldığımız hosting hizmet paketinin içeriği aşağıdadır.

    50 MB Web Alanı ( İhtiyaç dahilinde online arttırılabilir )
    100 MB E-posta Hesabı Alanı
    10 Adet Pop3 E-posta Hesabı ( İhtiyaç dahilinde online arttırılabilir )
    2 Adet Sub-Domain
    Access Veritabanı Desteği
    mySQL Veritabanı Desteği
    ASP & .NET Desteği
    Perl / CGI Desteği
    Web Sunucusunun Trafiği ile Sınırlı Trafik ( Sınırsız )
    Outlook Express™ Pop3 E-posta Hesaplarının Web Üzerinden Otomatik Kurulumu
    Pop3 E-posta Hesaplarına Webden Erişim
    7/24 FTP Sunucusuna Erişim
    Ayrıntılı Web Site İstatisklikleri
    % 99.5 Hizmet Veren Yüksek Hızlı Web Sunucuları
    Yüksek Uydu Çıkış Kapasitesi
    TTNet Omurgasına Direkt Bağlantı
    Bütün İşlemlerinizi, Direct Dot Connect™ Teknolojisi ile Online Yönetme İmkanı.
    ONLINE KURULUM

İnternet site tasarımı fiyatlandırmada sayfa sayısı sistemi benimsedik. Bu da müşterimiz için oldukça karlı bir seçimdir. Küçük çaplı bir site için yüklü miktarlarda ücret talep etmiyoruz. Ücretlendirmemiz şu şekildedir.

    Sayfa başı tasarım ücreti olarak 0-10 sayfa için 40, 10-20 sayfa için 30, +20 sayfalar için 20 YTL dir.
    Domain ve Hosting bedeli yıllık 35 YTL dir ve anlaşmalı olduğumuz hosting şirketine internet üzerinden size ait bir kullacı adı ve şifre ile tarafınızdan ödenir.
    Örneğin 13 sayfalık bir site tasarımı için (10*40)+(3*30)=490 YTL tasarım ücreti + 35 YTL domain ve hosting ücreti =525 YTL ödenir.
    Fiyatlarımıza %18 KDV dahildir.
    Fiyatlarımız 1 yıl için sitede yapılan tüm güncelleştirmeleri kapsar. Mevcut sayfalarda yapılacak değişiklikler için ücret alınmaz. Sayfa sayısında artış olursa sayfa başı 30 YTL alınır. 1 yıldan sonrası için istenirse tekrar anlaşma yapılabilir. Aksi halde bir yılın sonunda site ile ilgili teknik sorumluluğumuz ortadan kalkar.
    1 yıldan sonraki yıllık teknik destek anlaşmalarımızın ücreti sayfa sayısı baz alınarak belirlenmiş "Site Tasarım Ücreti"nin 2/3 ü kadardır. (Örnek 13 sayfa için yıllık 345 YTL) (Domain ve Hosting hariçtir.)


Osman Yılmaz Mah. Kızılay Cd No:41/C Gebze Kocaeli 0 262 644 9027 - 0 546 768 9783