1 2 3 4 5 6
Osman Yılmaz Mah. Kızılay Cd No:41/C Gebze Kocaeli 0 262 644 9027 - 0 546 768 9783
» Hakkımızda

ABC BİLİŞİM Türkiye'deki firmalara iletişim ve bilgi teknolojilerinden maksimum yarar saglayabilecekleri altyapıları oluşturacak projeleri yapmak, geliştirmek, yönetmek ve sürekliligini saglamak amacı ile kuruldu.

ABC BİLİŞİM kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde sahip oldugu ve her gün yeniledigi Bilgi ve Iletisim alanındaki Yüksek teknoloji ve Kullanımı ile ilgili bilgi birikimini müsterilerine aktarması ve %100 başarı ile uygulamaya geçirmesi ile rakiplerinden yavas yavas ayrılmaya başlamıştır.

ABC BİLİŞİM'in bundan sonraki amacı sektördeki Pazar payını genişleterek alanında saygın ve lider bir konuma gelmek seçkin müşterileri ile teknoloji firmalari arasında kendisine saglam bir yer edinmektir.

ABC BİLİŞİM bilgi ve iletişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden uzman bir kadroya sahiptir. Firmaların bulundukları noktayı ve ihtiyaçlarını belirlemekle başlatılan projeler, firmanın müşteri ve partnerleri ile ilişkilerini online olarak saglayabilecekleri iletişim agının oluşturulması için tüm aşamalar tamamlandıktan sonra kurulan sistemin desteklenmesi, sorunsuz çalısması ve tüm hizmetlerin aralıksız saglanmasi için gerekli işlemlerin yapılması ile sonlandırılır.

ABC BİLİŞİM iletişim amaçlı projelerini bünyesinde barındırdığı sertifikalı uzman kadrosu ve özenli araştırmalar sonucu belirlenmiş konularında lider iş ortakları ile yürütmektedir.

Osman Yılmaz Mah. Kızılay Cd No:41/C Gebze Kocaeli 0 262 644 9027 - 0 546 768 9783