Osman Yılmaz Mah. Kızılay Cd No:41/C Gebze Kocaeli 0 262 644 9027 - 0 546 768 9783
» Hizmetlerimiz
Yerinde Bilgisayar Tamiri
Yerinde Bilgisayar Tamiri Yerinde Bilgisayar Teknik servis hizmeti veren ve bunun yanında daha bir çok hizmeti sizlere sunan firmamız çalışmalarına yeniliklerle devam ediyor. Notebook tamirinden HardDisk veri kurtarmaya, web tasarımdan kurumsal reklam çözümlerine, online alışverişten Bilgi güvenliğine kadar teknoloji ve tasarım adına aklınıza gelebilecek ne varsa, tüm hizmetleri siz zahmet etmeden yerinize gelerek sunuyoruz.
Bilgisayar bakım anlaşması
Bilgisayar bakım anlaşması Bilgisayarların arızalanmalarındaki en küçük etken bulundukları ortamda oluşan tozlardır. En küçük bir arıza bile işlerinizin aksamasına sebep olacaktır. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin yararına o uyguladığımız bilgisayar bakım anlaşması hizmeti ile hem zaman kaybetmenizi hem de maddi zarara uğramanızı engellemekteyiz. Bilgisayar bakım anlaşması hizmetlerimiz müşterilerimizin taleplerine göre yapılmaktadır.
Notebook tamiri, notebook onarımı
Notebook tamiri, notebook onarımı Notebook tamiri ve notebook onarımı konularında uzman ekibimiz size en kısa zamanda arızalı notebook'unuza doğru teşhisi koyarak bilgi vermektedir. Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım ve upgrade hizmetleri verilmektedir. Ücretsiz notebook arıza tespiti firmamız tarafından yapılmakta ve müşteriden onay alındıktan sonra notebook onarımına geçilmektedir.
Network (AĞ) kurulumu
Network (AĞ) kurulumu Firmamız her türlü işyerinin, ofisin, evin, üniversitelerin, sağlık kuruluşların, tüm kamu kuruluş ve toplu bilgisayar kullanımı gereken alanların tüm ağ network yapılandırmasını ve Server kurulumlarını yapmaktadır. Firmanızda yada kurumunuzda birden çok bilgisayar var ve bunların ağa dahil olması gerekiyorsa, lütfen bizimle iletişime geçiniz, kablo kanallarıyla korumalı sorunsuz ve hızlı bir network ağına sahip olabilirsiniz.
Web tasarımı
Web tasarımı Web tasarımı, firmalarla karşılıklı görüşülüp ihtiyaç ve beklentilerin belirlenmesiyle başlar ve sitenin yayına hazır hale geldiği ana kadar devam eden bir işlemdir. Bize bir web sitesi tasarımı için başvurduğunuzda, 7 iş günü içerisinde ücretsiz olarak firmanız için bir demo hazırlanır. Yapılan demonun onay görmesini takip eden iş günü sürecinde gerekli bilgi, resim ve dökümanlar müşteriden alınarak tasarımı yapılır.
Sistem & Network Hizmetleri
Sistem & Network Hizmetleri Bilgisayar ve Network sistemindeki; sorunların çözülmesi, gündelik, pratik veya profesyonel ihtiyaçların kolaylaştırılması doğrultusunda çözüm önerilerimiz bulunmaktadır. Network sistemleri sayesinde ofisinizde, evinizde kullandığınız yazıcı, tarayıcı gibi çevre ürünlerini, dosyalarınızı diğer ağ kullanıcılarıyla ortaklaşa kullanabilirsiniz.
Osman Yılmaz Mah. Kızılay Cd No:41/C Gebze Kocaeli 0 262 644 9027 - 0 546 768 9783