Osman Yılmaz Mah. Kızılay Cd No:41/C Gebze Kocaeli 0 262 644 9027 - 0 546 768 9783
» Teknik Bilgiler
» Windows Çözümleri» Terimler & Bilgiler» PHP Hakkında» MYSQL» Linux Güvenlik» JQUERY» Javascript» İnternet & Ağ» Diğer Bilgiler» Bilgisayar Hakkında» Arama Motorları
****

» Bilgisayar teknik servisi ve danışmanlık hizmetleri » Bilgisayar sistemlerinde Güvenlik ve Güvenilirlik» Bilgisayarınızdaki sorunlar canınızı sıkıyorsa bu fiyatları kaçırmayın. Periyodik bakım sayesinde bilgisayarınızın ömrünü uzatabileceğinizi unutmayın. » Virüslerden korunma yolları nelerdir?» İnternet, her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmaktadır. İnternet siteleri en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracıdır. Firmanın tanıtımının o firmaya getiri sağlayacağı muhakkaktır. Tanıtılamayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı herkes tarafından bilinmektedir. » Network Yönetim Sistemi » Güvenlik Danışmanlığı Hizmetleri» Anahtar Sözcükleri Tıklatma Başına Ödeme Reklamlarıyla Sınayın » Ev kullanıcısı veya işletmeler için yerinde teknik servis hizmeti, konusunda uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle ve marka bağımsız olarak gerçekleştirilmektedir.» İş Yerinde hizmet periyodik bakım ve acil çağrı olmak üzere 2 şekilde verilmektedir. Periyodik bakımlar ve acil durumlar çerçevesinde teknik servisimiz firmanızı ziyaret edecek, sorunlara yerinde müdahale edecek ve sorununuzu en kısa zamanda çözecektir. Yerinde destek kapsamında anlaşmaya göre periyodik olarak tüm sistemlerinizin genel bakımı yapılacaktır.» Apple, İpad, Notebook, Minibook, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayar Teknik Servisi» Sistem Destek Hizmetleri İşletim sistemi desteği, Microsoft BackOffice desteği, Sunucu üzerinde çalışan üçüncü parti yazılımlar, İstemci üzerinde çalışan üçüncü parti yazılımlar, İletişim ağı (network) sistem desteği, Sistem yazılımları kuruluş hizmetleri,» Ağ kurulumu, yönetimi ve güvenliği, Özel yazılımlar ve paket programlara çözümler, Donanım çözümleri ve danışmanlık hizmeti, Akınsoft çözümleri, Akınsoft Sektörel Program çözümleri, Güvenlik Kamera çözümleri, Web hosting hizmetleri, Web tasarım hizmetleri ve danışmanlık hizmetleridir. Hızlı, kesintisiz, güvenli, hizmet ve destek sunuyoruz.» Sunucu Kurulumu» TTnet Aile Koruma Şifresi» İşletmenizin bütün bilgileri bilgisayarinizda ama verileriniz kayboldu, yada bilgisayariniz hasar gördü. Yanlışlıkla dosyaları sildiniz, hatta format attınız, virüs bulaştı ve disk açmıyor. » Windows 2003/2008 Server Kurulum ve Teknik Destek İşlemleri » İster faaliyet alanınız ya da firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda sıra dışı, ister sonuç odaklı basit ama işlevsel tasarım olsun, ABC Bilgisayar Hizmetleri kurumsal imajınızı en iyi şekilde yansıtan ve ihtiyaçlarınızı en uygun biçimde karşılayan, kullanımı kolay, ziyaretçi dostu siteleri hayata geçiriyor.
Network Yönetim Sistemi
Bilgi iletişiminin ve paylaşımının önem kazandığı ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde firmaların daha hızlı ve güvenliği yüksek, kesintisiz bir iletişim ağı ihtiyacı ortaya çıkmıştır.

Yerel Alan Ağ (LAN),
Geniş Alan Ağ (WAN),
G.SHDSL,
Ağ Analizi,
IP Telephony,

Ağ Yönetimi,Kablosuz Ağ çözümlerini projelendirme, kuruluş ve bakım hizmetleri olarak 3 ayrı başlık altında sunmaktadır.

Projelendirme döneminde müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerinine göre uzman kadromuz ile uygun, optimum seviyede iletişim ağını oluşturuyoruz. Mevcut bir ağa sahip olan müşterilerimizde inceleme yaparaktan mevcut cihazların performans incelemeleri yapılarak, cihazların daha performanslı şekilde kullanılmasına yönelik planlamalar yaparaktan müşterilerimizi hem yatırım maliyetlerinin yükselmesini önlemiş olur hemde mevcut ağın daha efektif kullanılması sağlanır.

 

Kuruluş döneminde, projelendirmiş olduğumuz iletişim ağını, uzman ekiplerimizce cihazların kuruluşunun yapılıp gerekli konfigurasyonları yapıp test işleminden sonra kuruluşu tamamlanmaktadır. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde bölge ofislerimizdeki ekiplerimizce kuruluş işlemleri yapılmaktadır. Bu sayede aynı anda zaman kaybı olmadan birden fazla lokasyonun kuruluş işlemin tamamlanması ve projenin kısa sürede bitirilmesi avantajını sağlamaktadır.

Bakım döneminde , müşterilerimizin networklerindeki herhangi bir problemde Türkiye'nin her yerine 7x24 hizmet verebilen ekiplerimizce bakım sözleşmelerinde belirttiğimiz süreler içinde hızla destek vermekte ve en kısa sürede sorunları gidermektedirler.

Bakım hizmetlerimiz dahilinde müşterilerimizin networklerinin yönetimini ABC BİLİŞİM merkezinde yer alan personelimiz tarafından soruna sevk edilmektedir.

Network hizmetlerimiz içerisinde yer alan network izleme ve yönetimi ile LAN ve WAN tarafında network 24 saat boyunca izlenip istenilen sürelerde raporlama yapılaraktan network'ün durumu hakkında bilgi verilmektedir.

Teknoloji geliştikçe, kurumsal ağların ses, veri, video ve multimedia uygulamalarını desteklemesi için uygun ağ altyapısı kurmaları gerekmektedir. Bütün bu uygulamaların yer aldığı bilgi sisteminin üstüne kurula cağı yapısal kablolamanın önemi taşımaktadır.

Proje odaklı çözümler ile iş ihtiyacıları için tasarlar, analiz eder ve uygular.

ABC BİLİŞİM , kurumsal iletişim çözümleriinde network kurulum hizmetleriyle tamamlayıcı rol oynayan altyapı ve kablolama çözümleri ile katma değer sağlayan iletişim hizmetleri sunmaktadır.

Altyapı hizmet seçenekleri;

Yapısal kablolama,
Bakır altyapı ve kablolama,
Bakır ve Fiber iletim çözümleri,
Kabinet Kurulum ve Projelendirme,
Ağ omurgası tasarımı ve kurulumu,
Projelendirme ve işçilik,
Test ve etiketleme,
Mühendislik Çözümleri.


Osman Yılmaz Mah. Kızılay Cd No:41/C Gebze Kocaeli 0 262 644 9027 - 0 546 768 9783